אורטופד פרטי מומלץ

תוכן עניינים:

כמעט ואין אדם שלא מוצא את עצמו בדילמה הזו. האם להסתפק ברופאים שקופת החולים מעמידים לשרותינו או שמא ללכת על שירות פרטי של אורטופד או רופא פרטי. השאלה הגדולה היא מתי באמת כדאי לוותר על השירות של קופות החולים לטובת שירותי השר"פ. אז האמת היא שלא נוכל לענות כאן על כל הנושא הזה כי הוא מורכב מאוד ויש בו גם הרבה רגישויות שונות מול צוותים רפואיים שבאמת עושים את המיטב. עם זאת, נוכל בהחלט לומר כי כאשר מדובר בטיפולים או ניתוחים אורתופדיים, אין מקום להקל ראש.

סרטון המלצה של מטופלת לאחר ניתוח החלפת ירך:

באילו מצבים מומלץ לשמוע חוות דעת של אורטופד פרטי? 

יש מצבים שונים בהם ההמלצה היא בהחלט לפנות אל אורטופד פרטי. אחרי הכול בתחום הזה של אורתופדיה אין מקום לטעויות. טעות, ולו הקטנה ביותר עשויה לעלות ביוקר עד כדי פגיעה לצמיתות ונכות שתישאר לאורך כל החיים.

אז כאשר מדובר בשבר פשוט וקל בגפה, אולי לא חייבים לרוץ לרופא פרטי. אך כאשר מדובר בדברים מורכבים יותר כמו החלפת מפרק, שבר מורכב או כל בעיה אורתופדית אחרת הדורשת טיפול, ברור שעדיף לפנות אל אורתופד מומחה שיקבל אתכם באופן פרטי ויעניק לכם  טיפול אישי במומחיות ומקצועיות מקסימליים.

פרופ' אמיר הרמן עם מטופל

כמה עולה פגישה אצל אורטופד פרטי?

כפי שאתם כנראה משערים, ביקור וטיפול אצל רופא פרטי זה לא סיפור זול. זה עשוי להסתכם באלפי שקלים. עם זאת, כולנו גדלנו על האמרה שעם בריאות לא משחקים. במיוחד אם מדובר באיכות חיים ותנועה.

שווה בהחלט לשלם את הסכומים הללו למרות הכול כדי לא להצטער אחר כך על תוצאות עגומות ועל איכות חיים שנפגעה רק בגלל כסף.

יתרונות קביעת תור אצל אורתופד מומחה פרטי

כולנו מבינים שבתחום האורתופדיה תמיד חשוב לתור אחר אורתופד מומחה. עם זאת, לא תמיד אנחנו באמת יכולים לדעת מי מבין האורתופדים שקופת החולים מציעה בפנינו הוא אכן איש מקצוע מומחה שישעה את העבודה בצורה הטובה ביותר. מצד שני, אנשי המקצוע שעובדים באופן פרטי, הם לרוב רופאים מומחים שאתם יכולים לבחור בעצמכם את המומחה הגדול ביותר.

מעבר לכך, אצל רופא פרטי אתם חוסכים מעצמכם את התורים הארוכים ואת ההמתנה שעשויה לאורך שבועות וחודשים ארוכים.

כך גם אתם נהנים מאפשרות לפנות אל הרופא בכל זמן שתראו לנכון במהלך הטיפול בלי המתנה לשעות וימי הקבלה שלו בקופה.

לפי אילו פרמטרים נכון לבחור אורטופדים מומלצים?

כשאתם מחפשים אורתופד מומלץ, אתם צריכים לעשות מעט שיעורי בית. תוכלו לברר אצל אנשים שכבר עברו טיפול דומה ולקבל חוות דעת. תוכלו להתרשם גם ממקומות העבודה או בתי החולים שם עובד אותו רופא כדי לקבל אינדיקציה בדבר המקצועיות והמומחיות שלו.

האם יש כיסוי פוליסה והחזר כספי? 

בכל קופת חולים ולכל חברת ביטוח יש את המדיניות שלהן ולכל אחת מהן הסדרים שונים מול רופאים מומחים, החזרים כספיים וביטוחים משלימים בהיקפים שונים. חשוב לברר מול אלו מה יהיה גובה ההחזר בפנייה אל אורטופדים מומלצים.

מדברים בתקשרות! למגוון רחב של פרופ' אמיר הרמן בתוכניות הטלויזיה השונות. לחצו כאן

פרופ' אמיר הרמן עובד עם מיטב קופות החולים והביטוחים 

מחפשים רופא אורטופד פרטי מומלץ? פרופ' אמיר הרמן לשירותכם.

פרופ' אמיר עובד בשיתוף עם קופות החולים וחברות הביטוח השונות ברחבי הארץ.

ברבים מהמקרים תתקבל זכאות החזרי קופות חולים ואתם תיהנו מטיפול מקצועי של אורתופד מומחה שיחזיר את איכות החיים שלכם למה שהייתה עם מינימום כאב ומקסימום תוצאות.

אודות פרופ' אמיר הרמן

אודות פרופ' אמיר הרמן

צירפנו מכתב המלצה מאחד הלקוחות היקרים שלנו:

מכתב המלצה לפרופ' אמיר הרמן

לצפייה בהסברים של פרופ' אמיר הרמן בתוכנית הטלוויזיה של פרופ' קרסו לחצו כאן.

אולי יעניין אותך: שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך | כאבים בירך: סימפטומים, דרכי טיפול ומניעה.

אורטופד פרטי

פרופ’ אמיר הרמן
פרופ’ אמיר הרמן

שמי פרופ’ אמיר הרמן ואני אורטופד מומחה. תחום ההתמחות שלי הוא החלפות מפרקים – ברך וירך – וניתוחי שברים מורכבים.
היום אני מנהל מחלקת אורטופדיה במרכז הרפואי קפלן, רחובות. למדתי רפואה באוניברסיטת תל-אביב, והתמחיתי באורטופדיה בבית החולים תל-השומר ע”ש חיים שיבא. השתלמתי בארצות הברית בתחום ניתוחי שחזור וקיבוע שברים והשתלמתי בקנדה בתחום החלפות מפרקים – ניתוחי החלפת מפרק ברך וניתוחי החלפת מפרק ירך. עם חזרתי לישראל שימשתי כסגן מנהל מחלקת אורטופדיה, הייתי חלק מצוות ההקמה של בית החולים אסותא אשדוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​